Webinar

Vakademi Webinarları (Youtube Canlı Yayınları)

Vakademi webinarlarında sizden gelen soruları canlı yayında yanıtlıyoruz. Bazen eğitmenlerimiz gündemde olan konuları, bazen de en çok bilinmesi gereken detayları sizinle paylaşacaklar..

Webinarları takip etmek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın ;)

Youtube Kanalımıza Abone Ol

Vakademi Webinar Takvimini sağ alt kısımda bulunan + Google Calendar butonuna basarak kendi Google Takviminize ekleyebilirsiniz. Böylelikle yeni eklenen Webinarları kendi takviminizden de inceleyebilirsiniz. 

Geçmiş Webinar Kayıtları

Mac OS'ta Hızlandırıcı Klavye Kısayolları

28 Haziran 2016 - Saat 10:00 Webinarı | Hakan Yalçınkaya

Nedir bu "Vektörel Çizim" dedikleri?

23 Haziran 2016 - Saat 17:00 Webinarı | Arda Otuk

Nedir bu "Algoritma" dedikleri?

22 Haziran 2016 - Saat 14:00 Webinarı | Ercan Bozkurt

Windows Kullanıcıları için Nedir bu "MAC" ?

21 Haziran 2016 - Saat 10:00 Webinarı | Hakan Yalçınkaya

Nedir Bu "Grafik Tasarım" Dedikleri?

16 Haziran 2016 - Saat 17:00 Webinarı | Arda Otuk

Nedir bu "Bulut" dedikleri?

15 Haziran 2016 - Saat 14:00 Webinarı | Ercan Bozkurt

Mac OS’da Diskini Analiz Et, Dosya, Klasörler ve Programlarını Yönet

14 Haziran 2016 - Saat 10:00 Webinarı | Hakan Yalçınkaya

Mac OS'u Pratik Kullanma Araçları ve İpuçları Webinarı

7 Haziran 2016 - Saat 10:00 Webinarı | Hakan Yalçınkaya

  Kategoriler

  3D - Animasyon

  3D modelleme ve animasyon programlarına Vakademi ile başla...  Alanında uzman iş dünyası profesyonellerinin anlatımıyla oluşturulan online eğitim setleri ile 3 boyutlu modellemeler, sanal yapılar inşa et ve animasyonlar oluştur.

  Bulut

  Hayatınızı kolaylaştıran ve iş hayatına yenilikçi çözümler sunan Bulut Uygulamalarla siz de mobil yaşamınızda  performanslı çözümleri öğrenebileceksiniz

  Mac OS

  Mac OS  işletim sistemini tanımıyor fakat kullanmak mı istiyorsunuz ya da eski kullanım alışkanlıklarınızı geride bırakıp kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Mac OS ile ilgili püf noktaların ve bilinmeyen özelliklerin yer aldığı bu kategori sizin için hazırlandı!

  Mobil

  Mobil dünyanın kapılarını Android ve IOS yazılımlarıyla açın... Kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşın...

  Ofis / İş Dünyası

  Fikirleri ve projeleri dokümanlara dönüştürün... Microsoft Ofis, Keynote, Numbers, Google Documents, Trello ve çok daha fazlasının yer aldığı işlevsel iş dünyası uygulamalarında harika bir keşif sizi bekliyor. Hazır mısınız?

  Sosyal Medya

  Dijital bilgi çağına ayak uydurun... Siz de sosyal medyanın gücünü kullanarak dijital dünyada etki yaratmak ve sürekli gelişen çevrimiçi teknolojilerin bir parçası olmak istiyorsanız bu eğitimlere göz atmanız şart! Facebook, Twitter, LinkedIn, kampanya yönetimi, sponsorlu reklamlar, Google Analytics burada siz neredesiniz?

  Tasarım

  İsterseniz tasarım programlarını en temel seviyeden itibaren öğrenmek isteyin, isterseniz sadece bir aracın ne işe yaradığını... Amacınız her ne olursa olsun; Photoshop, Illustrator, InDesign ve daha fazlası burada... Tek yapmanız gereken başlamak!

  Video

  Sektörde önde gelen video prodüksiyon araçlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde sizi bu tarafa alalım. Kurgu, renk ve ses düzenlemesi, sabitleme, aydınlatma, hızlandırma, yavaşlatma, efektlerle çalışma gibi pek konuda yeni şeyler öğrenmeye hazırsanız Vakademi eğitimleri ile siz de kendi videolarınızı özgürce düzenleyip harikalar yaratın.

  Web

  Web Teknolojileri sürekli gelişiyor.. Siz de HTML5, CSS3, JavaScript konularında kendinizi geliştirin, gelişen teknolojiye ayak uydurun. Front-End konusunda kendinizi geliştirerek yazılım dünyasına adım adın.

  Yazılım

  Kodları uygulamalara dönüştürün... Geleceğin teknolojileri olan yazılım ve programlama alanında uzmanlaşmak istiyor ve bu konuları öğrenmekle ilgili kaynak/zaman sıkıntısı çekiyorsanız size güzel bir haberimiz var! Vakademi size kod yazımından, C#’a, Visial Studio’ya, nesne yönelimli yazılımlardan Java’ya hatta çok daha fazlasına erişim imkanı sunuyor. Sistemli ve modüler yapılarla öğrenmenin keyfini çıkarın.

  Sürekli Güncel Kal..

  Vakademi'nin güncel eğitim setleriyle ilgili bilgi almak için e-bültene abone olmanız yeterli.

  COMODO SSL