Neden Vakademi?Vakademi, yaşın ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursan ol, kendini geliştirmek istediğin sürece sana yazılım, tasarım, mobil uygulama geliştirme, 3D animasyon ve modelleme, kişisel gelişim gibi profesyonel iş yaşamında ya da günlük yaşamında ihtiyacın olan konularda kullanabileceğin bilgi ve yetkinlikleri kazandırmayı hedefler. 

Kariyer hedeflerine ulaşmak için profesyonellerden oluşan ekibimizin yer aldığı Vakademi topluluğunun bir parçası ol...

1

Vakademi ile Kendini Sürekli Geliştir

Vakademi, üyelerine sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunar. Vakademi’ye üye olduğun andan itibaren günlük hayatın ve iş hayatının gerektirdiği konularla ilgili eğitimlere erişim sağlayıp, kendini sürekli geliştirebilirsin.

2

Vakademi’ye Her Yerden Ulaş

Günün 24 saati internetin olduğu her yerden sisteme giriş yapabilir ve eğitim setlerine kaldığın yerden devam edebilirsin.

3

Vakademi ile Sürekli Güncel Kal

Alanında uzman eğitmenlerimiz sana en güncel ve en yeni bilgileri sunmak için gece gündüz çalışır. En güncel eğitimleri vakademi.com.tr’de her zaman bulabilirsin.

4

Vakademi’de Konusunda Uzman Eğitmenlerle Deneyim Elde Et

Ekibimiz senin için alanlarında uzman eğitmenleri bir araya getirir ve sana en pratik bilgiyi sunacağı için heyecan duyar.

5

Profesyonel Eğitimin Keyfini Sür

Eğitimlerimiz Vakademi denetmenleri tarafından incelenir ve belirli bir kaliteye ulaşmadan sana sunulmaz. İzlediğin eğitim setleri ile amaçlarına kısa bir sürede ulaşabilirsin.

6

Kariyerine Yön Ver

Sevdiğin alanla ilgili bir şeyler yapmak istiyorsan Vakademi eğitimleri ile kariyerinde farklı bir patika oluşturabilirsin.

7

En Kritik veya En Popüler Konuları Öğren

Vakademi'nin dinamik ve inovatif yapısı sayesinde en kritik ve en popüler konuları anında evinde, işyerinde, okulunda izleyebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirsin. Senden gelen eğitim taleplerini dikkatle inceleyip en efektif şekilde sana sunuyoruz.

8

İlham Al

Eğitimlerimiz herkese yeni bakış açıları sunar. Uzman eğitmenlerimizin sunduğu uygulamalar, örnek dokümanlar ve pratik bilgiler seni bilgilendirir, geliştirir ve sorunlarını pratik bir biçimde çözmekle kalmaz aynı konulara farklı açılardan bakabilmeni sağlar.

9

Listeler ile Kendi Eğitim Planını Yap

Vakadem'nin liste özelliği sayesinde beğendiğin eğitimleri daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsin. Böylece kendi eğitim planını oluşturarak planına uygun olarak yeni bilgiler öğrenebilirsin.

10

Birçok Alanda İhtiyaç Duyabileceğin Konuların Tamamına Sınırsız Eriş

Vakademi’de hayatının farklı aşamalarında karşılaşabileceğin pek çok bilgiye sınırsız erişim sağlayabilir, takıldığın konulara tekrar tekrar dönerek pekiştirebilirsin.

  Kategoriler

  3D - Animasyon

  3D modelleme ve animasyon programlarına Vakademi ile başla...  Alanında uzman iş dünyası profesyonellerinin anlatımıyla oluşturulan online eğitim setleri ile 3 boyutlu modellemeler, sanal yapılar inşa et ve animasyonlar oluştur.

  Bulut

  Hayatınızı kolaylaştıran ve iş hayatına yenilikçi çözümler sunan Bulut Uygulamalarla siz de mobil yaşamınızda  performanslı çözümleri öğrenebileceksiniz

  Mac OS

  Mac OS  işletim sistemini tanımıyor fakat kullanmak mı istiyorsunuz ya da eski kullanım alışkanlıklarınızı geride bırakıp kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Mac OS ile ilgili püf noktaların ve bilinmeyen özelliklerin yer aldığı bu kategori sizin için hazırlandı!

  Mobil

  Mobil dünyanın kapılarını Android ve IOS yazılımlarıyla açın... Kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşın...

  Ofis / İş Dünyası

  Fikirleri ve projeleri dokümanlara dönüştürün... Microsoft Ofis, Keynote, Numbers, Google Documents, Trello ve çok daha fazlasının yer aldığı işlevsel iş dünyası uygulamalarında harika bir keşif sizi bekliyor. Hazır mısınız?

  Sosyal Medya

  Dijital bilgi çağına ayak uydurun... Siz de sosyal medyanın gücünü kullanarak dijital dünyada etki yaratmak ve sürekli gelişen çevrimiçi teknolojilerin bir parçası olmak istiyorsanız bu eğitimlere göz atmanız şart! Facebook, Twitter, LinkedIn, kampanya yönetimi, sponsorlu reklamlar, Google Analytics burada siz neredesiniz?

  Tasarım

  İsterseniz tasarım programlarını en temel seviyeden itibaren öğrenmek isteyin, isterseniz sadece bir aracın ne işe yaradığını... Amacınız her ne olursa olsun; Photoshop, Illustrator, InDesign ve daha fazlası burada... Tek yapmanız gereken başlamak!

  Video

  Sektörde önde gelen video prodüksiyon araçlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde sizi bu tarafa alalım. Kurgu, renk ve ses düzenlemesi, sabitleme, aydınlatma, hızlandırma, yavaşlatma, efektlerle çalışma gibi pek konuda yeni şeyler öğrenmeye hazırsanız Vakademi eğitimleri ile siz de kendi videolarınızı özgürce düzenleyip harikalar yaratın.

  Web

  Web Teknolojileri sürekli gelişiyor.. Siz de HTML5, CSS3, JavaScript konularında kendinizi geliştirin, gelişen teknolojiye ayak uydurun. Front-End konusunda kendinizi geliştirerek yazılım dünyasına adım adın.

  Yazılım

  Kodları uygulamalara dönüştürün... Geleceğin teknolojileri olan yazılım ve programlama alanında uzmanlaşmak istiyor ve bu konuları öğrenmekle ilgili kaynak/zaman sıkıntısı çekiyorsanız size güzel bir haberimiz var! Vakademi size kod yazımından, C#’a, Visial Studio’ya, nesne yönelimli yazılımlardan Java’ya hatta çok daha fazlasına erişim imkanı sunuyor. Sistemli ve modüler yapılarla öğrenmenin keyfini çıkarın.

  Sürekli Güncel Kal..

  Vakademi'nin güncel eğitim setleriyle ilgili bilgi almak için e-bültene abone olmanız yeterli.

  COMODO SSL