Neden VakademiVakademi, her yaş ve her kuşaktan gelişime açık bireylere yazılım, tasarım, mobil, 3D, animasyon, ofis programları, sosyal medya, işletim sistemleri vb. konularda profesyonel iş yaşamında kullanılabilecek yetkinlikler kazandırmayı hedefler. Üyelerimiz sisteme kayıtlı olan eğitim videoları sayesinde kariyer hayatlarında yeni ufuklar açarlar.

Kariyer hedeflerinize ulaşmak için her konuda tutkulu ve problem çözme felsefesiyle hayatınıza yön verecek profesyonellerden oluşan ekibimizin yer aldığı Vakademi topluluğunun bir parçası olun...

1

Vakademi ile Sürekli Kendinizi Geliştirin

Vakademi, üyelerine sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunar. Vakademi’ye üye olduğunuz andan itibaren günlük hayatın ve iş hayatının gerektirdiği konularla ilgili eğitimlere erişim sağlayıp, kendinizi sürekli geliştirebilirsiniz.

2

Vakademi’ye Her Yerden Ulaşın

Günün 24 saati internetin olduğu her yerden sisteme giriş yapabilir ve eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

3

Vakademi ile Sürekli Güncel Kalın

Alanında uzman eğitmenlerimiz sizlere en güncel ve en yeni bilgileri sunmak için gece gündüz çalışır. Her zaman en güncel eğitimleri vakademi.com.tr’de bulabilirsiniz.

4

Vakademi’de Konusunda Uzman Eğitmenlerle Deneyim Elde Edin

Ekibimiz sizin için alanlarında uzman eğitmenleri bir araya getirir ve sizler için en pratik bilgiyi sunacağı için heyecan duyar.

5

Profesyonel Eğitimin Keyfini Sürün

Eğitimlerimiz Vakademi denetmenleri tarafından incelenir ve belirli bir kaliteye ulaşmadan sizlere sunulmaz. İzlediğiniz eğitimlerle amaçlarınıza kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

6

Kariyerinize Yön Verin

Sevdiğiniz alanla ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız Vakademi eğitimleri ile kariyerinizde farklı bir patika oluşturabilirsiniz.

7

En Kritik veya En Popüler Konuları Öğrenin

Vakademi'nin dinamik ve inovatif yapısı sayesinde en kritik ve en popüler konuları anında evinizde, işyerinizde, okulunuzda izleyebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz. Vakademi her zaman üyelerinin eğitim taleplerini dikkate alır.

8

İlham Alın

Eğitimlerimiz herkese yeni bakış açıları sunar. Uzman eğitmenlerimizin sunduğu uygulamalar, örnek dokümanlar ve pratik bilgiler sizi bilgilendirir, geliştirir ve sorunlarınızı pratik bir biçimde çözmekle kalmaz aynı konulara farklı açılardan bakabilmenizi sağlar.

9

Listeler ile Kendi Eğitim Planınızı Kendiniz Yapın

Liste özelliği sayesinde Vakademi web sayfası beğendiğiniz eğitimleri daha sonra izlemek üzere kaydetmenize imkan sağlar.

10

Birçok Alanda İhtiyaç Duyabileceğiniz Konuların Tamamına Sınırsız Erişin

Vakademi’de hayatınızın farklı aşamalarında karşılaşabileceğiniz pek çok bilgiye sınırsız erişim sağlayabilir, takıldığınız konulara tekrar tekrar dönerek pekiştirebilirsiniz.

  Kategoriler

  3D - Animasyon

  3D modelleme ve animasyon programlarına Vakademi ile başlayın...  Vakademi uzmanlarının anlatımıyla 3 boyutlu modellemeler, sanal yapılar inşa edin ve animasyonlar oluşturun.

  Bulut

  Hayatınızı kolaylaştıran ve iş hayatına yenilikçi çözümler sunan Bulut Uygulamalarla siz de mobil yaşamınızda  performanslı çözümleri öğrenebileceksiniz

  Mac OS

  Mac OS  işletim sistemini tanımıyor fakat kullanmak mı istiyorsunuz ya da eski kullanım alışkanlıklarınızı geride bırakıp kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Mac OS ile ilgili püf noktaların ve bilinmeyen özelliklerin yer aldığı bu kategori sizin için hazırlandı!  

  Mobil

  Mobil dünyanın kapılarını Android ve IOS yazılımlarıyla açın... Kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşın...

  Ofis / İş Dünyası

  Fikirleri ve projeleri dokümanlara dönüştürün... Microsoft Ofis, Keynote, Numbers, Google Documents, Trello ve çok daha fazlasının yer aldığı işlevsel iş dünyası uygulamalarında harika bir keşif sizi bekliyor. Hazır mısınız?

  Sosyal Medya

  Dijital bilgi çağına ayak uydurun... Siz de sosyal medyanın gücünü kullanarak dijital dünyada etki yaratmak ve sürekli gelişen çevrimiçi teknolojilerin bir parçası olmak istiyorsanız bu eğitimlere göz atmanız şart! Facebook, Twitter, LinkedIn, kampanya yönetimi, sponsorlu reklamlar, Google Analytics burada siz neredesiniz?

  Tasarım

  İsterseniz tasarım programlarını en temel seviyeden itibaren öğrenmek isteyin, isterseniz sadece bir aracın ne işe yaradığını... Amacınız her ne olursa olsun; Photoshop, Illustrator, InDesign ve daha fazlası burada... Tek yapmanız gereken başlamak!

  Video

  Sektörde önde gelen video prodüksiyon araçlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde sizi bu tarafa alalım. Kurgu, renk ve ses düzenlemesi, sabitleme, aydınlatma, hızlandırma, yavaşlatma, efektlerle çalışma gibi pek konuda yeni şeyler öğrenmeye hazırsanız Vakademi eğitimleri ile siz de kendi videolarınızı özgürce düzenleyip harikalar yaratın.

  Web

  Web Teknolojileri sürekli gelişiyor.. Siz de HTML5, CSS3, JavaScript konularında kendinizi geliştirin, gelişen teknolojiye ayak uydurun. Front-End konusunda kendinizi geliştirerek yazılım dünyasına adım adın.

  Yazılım

  Kodları uygulamalara dönüştürün... Geleceğin teknolojileri olan yazılım ve programlama alanında uzmanlaşmak istiyor ve bu konuları öğrenmekle ilgili kaynak/zaman sıkıntısı çekiyorsanız size güzel bir haberimiz var! Vakademi size kod yazımından, C#’a, Visial Studio’ya, nesne yönelimli yazılımlardan Java’ya hatta çok daha fazlasına erişim imkanı sunuyor. Sistemli ve modüler yapılarla öğrenmenin keyfini çıkarın.

  Sürekli Güncel Kal..

  Vakademi'nin güncel eğitim setleriyle ilgili bilgi almak için e-bültene abone olmanız yeterli.

  GEOTrust SSL