Hakkımızda

Vakademi - Hakkımızda

Vakademi; Çözüm Market Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’nin Tescilli Online Eğitim markasıdır.

Vakademi ailesi olarak bu yolculuğa çıkmadan önce, yüzyılın getirdiği yeni uygulama ve öğrenme modellerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza yönelik ARGE çalışmaları başlattık. Her kurumun ve bireyin taleplerini tamamlayacak olan alanlarda, tespitlerimizi yaptıktan sonra sizlere sunmaya karar verdik. Bu yola çıkarken bugüne kadar yapılmış olan eğitim uygulamalarını mercek altına alıp uzunca bir süre araştırdık. Sizlere "işte aradığım eğitim modeli burada" dedirtecek eğitimleri hazırladık. "Bir şeyler değişmeli" diyerek online eğitim çalışmalarımıza başladık.

Amacımız, kurumların ve bireylerin, profesyonel gelişimlerini destekleyip, teknolojik çağa ayak uydurmalarını sağlamak; yenilikçi, geliştirilmiş ve sağlam altyapımızla eğitimlere erişiminizi kolaylaştırmaktır.

Biz önce inandık, hayal ettik ve geliştirdik. Artık, aradığınız öğrenme modeli sizlerle bu platformda. Öncü değildik ancak online eğitim platformu olarak yenilikçi olduk.

Kalıcı, yararlı, tüm ihtiyaçlara cevap veren, teorik olarak verilen eğitimlerin uygulamaya geçirilmesini kolaylaştıran bir sistemle, iş ve sosyal yaşamınızda bir adım daha öne çıkacağınız yetkinlikler kazandırmayı hedefliyoruz.

Siz kariyerinizde ilerlerken, Vakademi ailesi olarak, her konuda tutkusunu ön plana çıkarmış olan ekibimizle sizlere çözümler sunmayı ve hedeflerinize ulaşırken sizlere eşlik etmeyi arzu ediyoruz. Ailemizin bir parçası olmak istemez misiniz?