Hakkımızda

Vakademi - Hakkımızda

Vakademi; Çözüm Market Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’nin Tescilli Online Eğitim markasıdır.

Vakademi ailesi olarak bu yolculuğa çıkmadan önce, yüzyılın getirdiği yeni uygulama ve öğrenme modellerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza yönelik ARGE çalışmaları başlattık. Her kurumun ve bireyin taleplerini tamamlayacak olan alanlarda, tespitlerimizi yaptıktan sonra sizlere sunmaya karar verdik. Bu yola çıkarken bugüne kadar yapılmış olan eğitim uygulamalarını mercek altına alıp uzunca bir süre araştırdık. Sizlere "işte aradığım eğitim modeli burada" dedirtecek eğitimleri hazırladık. "Bir şeyler değişmeli" diyerek online eğitim çalışmalarımıza başladık.

Amacımız, kurumların ve bireylerin, profesyonel gelişimlerini destekleyip, teknolojik çağa ayak uydurmalarını sağlamak; yenilikçi, geliştirilmiş ve sağlam altyapımızla eğitimlere erişiminizi kolaylaştırmaktır.

Biz önce inandık, hayal ettik ve geliştirdik. Artık, aradığınız öğrenme modeli sizlerle bu platformda. Öncü değildik ancak online eğitim platformu olarak yenilikçi olduk.

Kalıcı, yararlı, tüm ihtiyaçlara cevap veren, teorik olarak verilen eğitimlerin uygulamaya geçirilmesini kolaylaştıran bir sistemle, iş ve sosyal yaşamınızda bir adım daha öne çıkacağınız yetkinlikler kazandırmayı hedefliyoruz.

Siz kariyerinizde ilerlerken, Vakademi ailesi olarak, her konuda tutkusunu ön plana çıkarmış olan ekibimizle sizlere çözümler sunmayı ve hedeflerinize ulaşırken sizlere eşlik etmeyi arzu ediyoruz. Ailemizin bir parçası olmak istemez misiniz?

  Kategoriler

  3D - Animasyon

  3D modelleme ve animasyon programlarına Vakademi ile başla...  Alanında uzman iş dünyası profesyonellerinin anlatımıyla oluşturulan online eğitim setleri ile 3 boyutlu modellemeler, sanal yapılar inşa et ve animasyonlar oluştur.

  Bulut

  Hayatınızı kolaylaştıran ve iş hayatına yenilikçi çözümler sunan Bulut Uygulamalarla siz de mobil yaşamınızda  performanslı çözümleri öğrenebileceksiniz

  Mac OS

  Mac OS  işletim sistemini tanımıyor fakat kullanmak mı istiyorsunuz ya da eski kullanım alışkanlıklarınızı geride bırakıp kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Mac OS ile ilgili püf noktaların ve bilinmeyen özelliklerin yer aldığı bu kategori sizin için hazırlandı!

  Mobil

  Mobil dünyanın kapılarını Android ve IOS yazılımlarıyla açın... Kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşın...

  Ofis / İş Dünyası

  Fikirleri ve projeleri dokümanlara dönüştürün... Microsoft Ofis, Keynote, Numbers, Google Documents, Trello ve çok daha fazlasının yer aldığı işlevsel iş dünyası uygulamalarında harika bir keşif sizi bekliyor. Hazır mısınız?

  Sosyal Medya

  Dijital bilgi çağına ayak uydurun... Siz de sosyal medyanın gücünü kullanarak dijital dünyada etki yaratmak ve sürekli gelişen çevrimiçi teknolojilerin bir parçası olmak istiyorsanız bu eğitimlere göz atmanız şart! Facebook, Twitter, LinkedIn, kampanya yönetimi, sponsorlu reklamlar, Google Analytics burada siz neredesiniz?

  Tasarım

  İsterseniz tasarım programlarını en temel seviyeden itibaren öğrenmek isteyin, isterseniz sadece bir aracın ne işe yaradığını... Amacınız her ne olursa olsun; Photoshop, Illustrator, InDesign ve daha fazlası burada... Tek yapmanız gereken başlamak!

  Video

  Sektörde önde gelen video prodüksiyon araçlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde sizi bu tarafa alalım. Kurgu, renk ve ses düzenlemesi, sabitleme, aydınlatma, hızlandırma, yavaşlatma, efektlerle çalışma gibi pek konuda yeni şeyler öğrenmeye hazırsanız Vakademi eğitimleri ile siz de kendi videolarınızı özgürce düzenleyip harikalar yaratın.

  Web

  Web Teknolojileri sürekli gelişiyor.. Siz de HTML5, CSS3, JavaScript konularında kendinizi geliştirin, gelişen teknolojiye ayak uydurun. Front-End konusunda kendinizi geliştirerek yazılım dünyasına adım adın.

  Yazılım

  Kodları uygulamalara dönüştürün... Geleceğin teknolojileri olan yazılım ve programlama alanında uzmanlaşmak istiyor ve bu konuları öğrenmekle ilgili kaynak/zaman sıkıntısı çekiyorsanız size güzel bir haberimiz var! Vakademi size kod yazımından, C#’a, Visial Studio’ya, nesne yönelimli yazılımlardan Java’ya hatta çok daha fazlasına erişim imkanı sunuyor. Sistemli ve modüler yapılarla öğrenmenin keyfini çıkarın.

  Sürekli Güncel Kal..

  Vakademi'nin güncel eğitim setleriyle ilgili bilgi almak için e-bültene abone olmanız yeterli.

  COMODO SSL